Milan gra na czas z Chelsea. Piłkarz traci cierpliwość

Hakim Ziyech
Hakim Ziyech PressFocus

Hakim Ziyech pozostaje na celowniku Milanu, ale Rossoneri nie zamierzają spieszyć się z pozyskaniem skrzydłowego londyńskiej Chelsea. Włoski klub jest gotowy sięgnąć po niego, jeżeli w grę będzie wchodziło wypożyczenie z opcją definitywnego transferu, a nie zobowiązaniem do niego.

  • Hakim Ziyech nadal pozostaje w kręgu zainteresowań Milanu, ale Rossoneri nie zamierzają sprowadzać go za wszelką cenę
  • Przenosiny 29-letniego Marokańczyka do Mediolanu są możliwe, ale tylko na warunkach włoskiego klubu
  • Sam piłkarz zaczyna tracić cierpliwość przeciągającymi się negocjacjami

Ziyech nie jest już priorytetem Milanu

Ziyech jeszcze kilka tygodni temu był uważany za jeden z transferowych priorytetów AC Milan. Sytuacja od tamtej pory uległa jednak zmianie. Rossonerim w międzyczasie udało się sfinalizować transfer Charlesa De Ketelaere z Club Brugge, w efekcie czego pozyskanie Marokańczyka spadło w hierarchii potencjalnych wzmocnień Milanu.

Przedstawiciele Milanu cały czas obserwują sytuację Ziyecha, który jest podobno sfrustrowany przeciągającymi się negocjacjami. Zawodnik jest obecnie postrzegany jako ewentualna okazja na transfer pod koniec okna transferowego na odpowiednich warunkach.

Chelsea była gotowa pozwolić Ziyechowi na odejście na zasadzie wypożyczenia z obowiązkowym wykupem po zakończeniu sezonu. Milan cały czas jednak stoi przy swoim stanowisku, że mógłby sięgnąć po zawodnika tylko w przypadku, gdyby zobowiązanie do wykupo zostało zamienione na opcję definitywnego transferu.

Zobacz także: Tomori przedłuży kontrakt z Milanem

Komentarze