Milan dopina transfer pomocnika Chelsea

Ruben Loftus-Cheek
Ruben Loftus-Cheek fot. Imago/ProSportsImages

Milan jest bliski finalizacji transferu Rubena Loftusa-Cheeka. Aktualnie trwają rozmowy z Chelsea na temat ostatnich szczegółów całej operacji. Później Anglik przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt.

  • Ruben Loftus-Cheek zostanie nowym piłkarzem Milanu
  • Aktualnie oba kluby rozmawiają na temat ostatnich szczegółów umowy
  • Chelsea za swojego wychowanka otrzyma 16 milionów euro podstawy

Następca Tonalego zamelduje się na San Siro

Sandro Tonali niebawem zostanie zaprezentowany jako nowy zawodnik Newcastle United. Milan na sprzedaży swojego pomocnika zarobi rekordowe pieniądze w postaci około 80 milionów euro. W tym samym czasie włoski gigant dopina transfer jego następcy, którym ma zostać Ruben Loftus-Cheek.

Fabrizio Romano informuje, że Milan osiągnął z Chelsea słowne porozumienie w sprawie transferu. Aktualnie oba kluby rozmawiają na temat ostatnich szczegółów. Później Anglik uda się do Włoch, gdzie przejdzie obligatoryjne testy medyczne.

Rossoneri zapłacą za Loftusa-Cheeka 16 milionów euro podstawy plus 4 miliony euro w ramach bonusów. Zawodnik podpisze kilkuletni kontrakt.

Dla Loftusa-Cheeka to szansa, aby wrócić do regularnej gry. Z uwagi na ogromną konkurencję w składzie, w Chelsea występował jedynie sporadycznie.

Zobacz również: Jasne stanowisko Jose Mourinho ws. sprzedaży Zalewskiego

Komentarze