Milan dogadał się z napastnikiem. Nie jest on jednak głównym celem transferowym

Sardar Azmoun
Sardar Azmoun fot. Imago/Beautiful Sports

Milan rozgląda się za nowym napastnikiem. “Sport Bild” sugeruje, że klub doszedł do porozumienia z Sardarem Azmounem, a teraz ma przed sobą negocjacje z Bayerem Leverkusen.

  • Milan szuka napastnika do rywalizacji z Olivierem Giroudem
  • Klub doszedł do porozumienia z Sardarem Azmounem
  • Priorytetem pozostaje natomiast Armando Broja

Na kogo postawią Rossoneri?

Milan sfinalizował już tego lata wiele transferów. Do drużyny dołączyli między innymi Samuel Chukwueze, Christian Pulisic, Luka Romero czy Noah Okafor. Aby skompletować ofensywę na sezon 2023/2024, konieczne jest ściągnięcie jeszcze jednego napastnika, który będzie w stanie rywalizować z Olivierem Giroudem.

Rossoneri mają na swojej liście życzeń kilku kandydatów, jednak wielu z nich znajduje się poza zasięgiem. “Sport Bild” informuje, że włoski gigant porozumiał się w kwestii warunków indywidualnego kontraktu z Sardarem Azmounem. Pozostają jeszcze negocjacje z Bayerem Leverkusen, który w zeszłym sezonie regularnie korzystał z usług Irańczyka. Obecnie leczy on uraz, a do gry powinien wrócić we wrześniu.

Faworytem władz Milanu wciąż pozostaje Armando Broja. Jeśli nie uda się ściągnąć napastnika Chelsea, na San Siro może zawitać właśnie Azmoun.

Zobacz również: Inzaghi przed startem sezonu: mam piłkarzy największego kalibru

Komentarze