AC Milan latem będzie chciał pozyskać zawodnika Manchesteru City Riyada Mahreza. Według francuskich źródeł rossoneri chcą wzmocnić się przed przyszłoroczną edycją Ligą Mistrzów, a jednym z ich celów ma być transfer gracza The Citizens.
- Milan jest już pewny gry w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów
- Rossoneri chcą wzmocnić skład przed rozpoczęciem kolejnego sezonu
- Na celowniku Milanu znalazł się Riyad Mahrez
Rossoneri szukają alternatyw w ofensywie
Rossoneri zapewnili sobie miejsce w Lidze Mistrzów dzięki wygranej 2:1 na wyjeździe z Lazio. Niedzielne zwycięstwo sprawia, ze ekipa z Mediolanu na pewno skończy sezon w pierwszej czwórce.
Według Footmercato, Milan skupi się na Mahrezie, aby wzmocnić swoją siłę ofensywną. W klubie liczą także, że gracz City wniesie do zespołu wiele cennego doświadczenia.
Mahrez skończył 31 lat w lutym i może grać na różnych pozycjach w ataku, w szczególności na prawym skrzydle, gdzie rossoneri nie mają zbyt wielu alternatyw.
Reprezentant Algierii jest w świetnej formie z 23 golami i ośmioma asystami w 42 meczach dla Manchesteru City w tym sezonie. Jego kontrakt wygasa w czerwcu 2023 roku, więc Mahrez jest dostępny za stosunkowo niewielką opłatą.
Milan zmierzy się z konkurencją w postaci Realu Madryt, Barcelony i Paris Saint-Germain, ale ma nadzieję, że obecność w drużynie innego algierskiego zawodnika Ismaela Bennacera będzie działało na korzyść klubu z Mediolanu.
Zobacz również: Sarri nie przejmuje się ewentualnych brakiem pucharów
Taa…i frytki do tego 🙂
Ostatnio był Sterling teraz Mahrez, gdzieś tam się przewinął nawet Darwin Nunez. Dajcie spokój. Jeszcze nas Investcorp nie wykupił, czy jak oni się tam nazywają, to już pismaki myślą, że od razu wystają nie wiadomo ile kasy na zawodników.
O Ile mogą Was wykupić i rzucić hajsem na transfery to raczej nie będą to piłkarze pokroju Sterlinga i Mahreza …nie,że troluje czy coś ale nikt by chyba nie zamienił City na Milan
Zgadzam się z tym. Narqzie nie jesteśmy na tym levelu, żeby przyciągac takie nazwiska.
będą to piłkarze pokroju Modrica który miał zamienić Real na Inter nie żebym trollował 🙂
Widać nerwowość niebiesko czarnej części Mediolanu ze Milan może mieć właścicieli z prawdziwego zdarzenia.
Z prawdziwego zdarzenia?
Proszę Cię. Jako wieloletni fan czerwono-czarnych jestem pełen obaw, że zmiana właściciela może fatalnie się odbić na zespole.