Calhanoglu oferowany różnym klubom przez swojego menedżera

Hakan Calhanoglu
Hakan Calhanoglu fot. Pier Marco Tacca / Anadolu Agency/ Sport Pict

Hakan Calhanoglu wciąż nie może być pewny swojej przyszłość. AC Milan ma co prawda plan, aby zatrzymać zawodnika w swoich szeregach. Sytuację komplikuje jednak agent pomocnika, który oferuje swojego klienta różnym klubom.

Czytaj dalej…

Hakan Calahanoglu znajduje się między innymi na celowniku Manchesteru United. Corriere della Sera sugeruje natomiast, że menedżer reprezentanta Turcji oferuje swojego klienta kilku czołowym klubom ze Starego Kontynentu.

Obecny kontrakt Calhanoglu z klubem z Lombardii obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Na jego mocy piłkarz może liczyć na zarobki w wysokości 2,5 miliona euro rocznie. Tymczasem według włoskich dziennikarzy przedłużenie umowy piłkarza jego agent uzależnia od tego, czy zostanie mu zaoferowane wynagrodzenie na poziomie 6 milionów euro rocznie.

Calhanoglu nie ukrywa, że chciałby kontynuować swoją karierę w szeregach Rossonerich. Rozmowy w trakcie nowego kontraktu skomplikowały się w ostatnim czasie. Niemniej kluczowa w kontekście przyszłości zawodnika może być jego wola pozostania w klubie z San Siro.

26-letni zawodnik w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w 10 meczach, notując w nich cztery gole i cztery asysty.

Komentarze