Nawrót choroby Mihajlovicia. Serb ponownie trafi do szpitala

Sinisa Mihajlović
Sinisa Mihajlović PressFocus

Sinisa Mihajlović poinformował o nawrocie białaczki, z którą walczył już w 2020 roku. Serb ponownie trafi do szpitala, gdzie przejdzie leczenie.

  • Sinisa Mihajlović w 2019 roku dowiedział się, że choruje na białaczkę. Intensywne leczenie sprawiło, że trener w 2020 roku poinformował o wygranej walce z nowotworem
  • Niestety, choroba powróciła. Serb ponownie trafi do szpitala i zapowiada, że będzie nieobecny na ławce Bolonii zaledwie przez kilka meczów

Mihajlović ponownie zmierzy się z białaczką

Sinisa Mihajlović poinformował, że niebawem wróci do szpitala, by ponownie odbyć leczenie z powodu białaczki. Trener Bolonii w 2019 roku poinformował, że cierpi na ostrą postać białaczki. Jest to rodzaj raka, który atakuje tkanki krwiotwórcze, w tym szpik kostny. Serb przeszedł przeszczep szpiku kostnego oraz trzy serie chemioterapii, po czym zdawało się, że całkowicie wyzdrowiał.

W sobotę szkoleniowiec zwołał jednak konferencję prasową, na której wyznał, że choroba wróciła.

Poradzono mi, bym rozpoczął terapię, która może zdusić chorobę w zarodku. Nie zamierzam atakować rywala wślizgiem, jak 2,5 roku temu, ale muszę zachować nad nim przewagę. Najwyraźniej choroba jest odważna, skoro wraca, by ponownie się ze mną zmierzyć. Jeżeli pierwsza lekcja nie wystarczyła, to udzielę jej kolejnej. Na początku przyszłego tygodnia będę musiał wziąć wolne i trafię do kliniki w Sant’Orsola. Wiem, że jestem w dobrych rękach. W przeciwieństwie do tego, co wydarzyło się 2,5 roku temu, jestem spokojniejszy. Wiem, co mam zrobić, a sytuacja jest inna niż wtedy. Mam nadzieję, że uda mi się szybko wrócić. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by stało się to jak najszybciej, ale przegapię kilka meczów. Będę śledził treningi i mecze, będąc na oddziale szpitalnym – zapowiedział Mihajlović.

53-letni Serb jest trenerem Bolonii od stycznia 2019 roku. Średnio zdobywa z zespołem 1,25 punktu na mecz, a klub w tym sezonie nie jest już zamieszany w walkę o utrzymanie. Pozostaje trzymać kciuki za szkoleniowca i wyczekiwać jego powrotu na ławkę.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze

Na temat “Nawrót choroby Mihajlovicia. Serb ponownie trafi do szpitala