Mihajlovic: Pokazaliśmy pozytywne nastawienie

Serie A
Serie A

Szkoleniowiec Bologna FC Sinisa Mihajlovic był mocno zawiedziony przegraną z Juventusem 0:1 w niedzielnym meczu Serie A.

Czytaj dalej…

Siedmiokrotnych mistrzów Włoch, którzy wciąż znajdują się w strefie spadkowej, pogrążył celnym strzałem Argentyńczyk Paulo Dybala.

– Graliśmy jak równi z równym, a czasami nawet lepiej niż Juventus. Oczywiście czujemy rozczarowanie, ponieważ zasłużyliśmy na więcej – podkreślił Mihajlovic w rozmowie udzielonej stacji Sky Sport Italia.

– Pokazaliśmy pozytywne nastawienie i zaprezentowaliśmy dobrą piłkę. Wiedzieliśmy, że zdobycie punktów z Juventusem, Romą czy Interem będzie bardzo trudne, ale teraz czekają nas spotkania z rywalami na niższym poziomie – stwierdził Serb.

– Jeśli będziemy kontynuować ten sposób gry, determinacji i koncentracji, to mamy bardzo duże szanse na wygraną w tych najbliższych spotkaniach. Fakt, że graliśmy dobrze przeciwko znacznie silniejszym przeciwnikom dobrze wróży na przyszłość – kontynuował opiekun “Rossoblu”.

– Stworzyliśmy siedem lub osiem okazji przeciwko Romie, ale ich bramkarz dobrze sobie radził, a teraz Mattia Perin obronił nasze groźne uderzenie w ostatnich minutach. Mogę pomóc w utrzymaniu tego zasłużonego klubu w Serie A. Terminarz będzie teraz przyjemniejszy – podsumował Serb.

Komentarze