Bolonia zwolniła trenera. Zaskakujący kandydat

Sinisa Mihajlovic
Sinisa Mihajlovic PressFocus

Sinisa Mihajlović nie będzie już dłużej trenerem Bolonii. Właściciele Rossoblu mieli dość słabych wyników i postanowili rozstać się z obecnym szkoleniowcem.

  • Sinisa Mihajlović nie jest już trenerem Bolonii
  • O zwolnieniu trenera przesądził słaby początek sezonu
  • Mikołaj Kruk informuje, że nowym szkoleniowcem rossoblu może zostać Paulo Sousa

Mihajlović zwolniony z Bolonii

Bolonia fatalnie rozpoczęła ten sezon Serie A. Rossoblu po pięciu kolejkach mają zaledwie trzy punkty i pozostają jeszcze bez zwycięstwa. Punkty zdobywali po remisach w starciach z Hellasem Verona, Salernitaną oraz Spezią w minioną niedzielę.

Słabe wyniki przelały czarę goryczy. We włoskich mediach już pewnego czasu mówiło się o możliwym zwolnieniu Sinisy Mihajlovicia. Wspominał też o tym Mikołaj Kruk, dziennikarz Eleven Sports. Decydujący miał się okazać niedzielny remis 2:2 ze Spezią, w którym Rossoblu zaprezentowali się dość przeciętnie. Ostateczna decyzja zapadła po spotkaniu, które odbyło się we wtorek pomiędzy serbskim trenerem a kierownictwem klubu. Tak kończy się druga przygoda Mihajlovicia na ławce rossoblu.

Według informacji przekazywanych przez Mikołaja Kruka, Sinisę Mihajlovicia może zastąpić w Bolonii były selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa. Wśród potencjalnych następców są także rozważane kandydatury Thiago Motty oraz Claudio Ranieriego. Z kolei serwis Calciomercato.com wśród potencjalnych następców wymienia także Leanrdo Sempliciego oraz Roberto de Zerbiego, wymieniając tego ostatniego w roli faworyta.

Zobacz również: Del Piero ocenił Juve. “Muszą wziąć odpowiedzialność”

Komentarze