Metody treningowe Mourinho dają się we znaki? Pellegrini z kolejnymi kłopotami mięśniowymi

Lorenzo Pellegrini
Lorenzo Pellegrini fot. Imago / Antonello Sammarco

AS Roma w najbliższym czasie nie będzie mogła korzystać z usług Lorenzo Pellegriniego. Zawodnik z powodu kontuzji mięśniowej musiał opuścić zgrupowanie reprezentacji Włoch. Jednocześnie klub z Rzymu opublikował oświadczenie w sprawie.

  • Niepokojące wieści napłynęły w piątek 8 wrześnie z obozu reprezentacji Włoch
  • Kontuzji mięśniowej doznał Lorenzo Pellegrini
  • Klub zawodnika opublikował oficjalny komunikat w sprawie stanu zdrowia piłkarza

Pellegrini z kontuzją

AS Roma nie będzie mogła w najbliższym czasie korzystać z zawodnika, który w ostatnim czasie należał do pierwszoplanowych postaci w ekipie Jose Mourinho. Z powodu problemów mięśniowych z gry wypadł Lorenzo Pellegrini.

Tymczasem w oficjalnym komunikacie biura prasowego Giallorossich przekazano dokładne wieści na temat stanu zdrowia gracza. Z oświadczenia Romy wynika, że Pellegrini doznał nowej kontuzji i sprawa nie dotyczy urazu mięśnia przywodziciela lewego uda, z którym piłkarz zmagał się przed starciem z AC Milan.

Najnowsze wieści dotyczące zawodnika przekonują, że tym razem ucierpiał zginacz prawego uda. Pellegrini ogólnie w ostatnich miesiącach miał wiele kłopotów mięśniowych, które stają się poważnym problemem dla zawodnika. Niewykluczone, że wpływ na taki stan rzeczy mogą mieć metody treningowe preferowane przez Jose Mourinho.

Czytaj więcej: AS Roma najrozsądniejsza w bałaganie mercato? TOP transfery w Serie A

Komentarze