Media: Vidal wróci do Serie A

Arturo Vidal
Arturo Vidal fot. Cosmin Iftode / Sport Pictures

We włoskich mediach coraz więcej mówi się o tym, że Arutro Vidal, piłkarz Barcelony, może powrócić na Półwysep Apeniński. Kierunkiem jego przeprowadzki ma być jednak nie Turyn, a Mediolan – donosi Tuttosport.

Czytaj dalej…

Arturo Vidal świetnie znany jest włoskim kibicom. W latach 2011-2015 grał w Juventusie, z którym do sięgnął m.in. po cztery mistrzostwa Serie A. Istnieje duża możliwość, że reprezentant Chile znów zawita na stare śmieci, ale tym razem jako zawodnik Interu Mediolan.

Klub z Lombardii bardzo chce bowiem wzmocnić swój skład w najbliższym oknie transferowym, a pozyskanie tego środkowego pomocnika ma być jednym z priorytetów Giuseppe Marotty. Dyrektor sportowy Interu Mediolan zna się bowiem doskonale z tym piłkarzem, gdyż to właśnie on sprowadzał go do Juventusu w 2011 roku.

Gazeta Tuttosport, która podała tę informację, twierdzi, że ważnym czynnikiem w sprowadzeniu Vidala ma być również cena. Włoski dziennik szacuje, że Inter nie będzie musiał zapłacić za niego więcej niż 25 milionów euro, czyli znacznie mniej niż w przypadku Ivana Rakiticia.

Komentarze