Media: Trzech kandydatów na następcę Allegriego

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Im bliżej końca sezonu ligowego, tym bardziej będzie poruszany temat przyszłości Massmiiano Allegriego. Niewykluczone, że włoski trener pożegna się z Juventusem FC. Tuttosport zajął się tematem, kto mógłby zostać w klubie ze stolicy Piemontu następcą Allegriego.

Czytaj dalej…

W kręgu zainteresowania władz Starej Damy ma być trzech szkoleniowców, którymi są dwaj Francuzi i Niemiec. Celem głównym Andrei Agnelliego miałby być Zinedine Zidane, który aktualnie pozostaje bez pracy, po tym, jak rozstał się z Realem Madryt.

Oprócz byłego szkoleniowca Królewskich łączony z pracą Juve jest także Juergen Klopp, mimo że ma ważną umowę z Liverpoolem FC. 51-latek ma na swoim koncie dwa mistrzostwa Niemiec z Borussią Dortmund i finał Ligi Mistrzów z The Reds.

Wreszcie niewykluczone, że Juventusu wróci Francuz Deschamps, który miał okazję prowadzić turyńską ekipę w czasie, gdy ta odradzała się w Serie B po karnej degradacji. Tymczasem latem minionego roku 50-latek wgrał mistrzostwo świata, będąc selekcjonerem reprezentacji Francji.

Komentarze