Media: Ronaldo zaoferowany Napoli

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo PressFocus

Według włoskich mediów, Jorge Mendes miał zaoferować Cristiano Ronaldo Napoli. Agent Portugalczyk miał wysłać Azzurrim oficjalna propozycję kupna zawodnika.

  • Cristiano Ronaldo za wszelką cenę dąży do opuszczenia Manchesteru United
  • Portugalczyk ma jednak spory problem ze znalezieniem nowego klubu
  • Jorge Mendes zaoferował Ronaldo Napoli

Napoli na ratunek Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo ewidentnie dąży do opuszczenia Manchesteru United. Portugalczyk chce grać w Lidze Mistrzów. W związku z trudnościami ze znalezieniem nowego klubu, napastnik miał nawet zażądać zerwania umowy z Czerwonymi Diabłami.

Jorge Mendes, jak podają różne źródła, miał zaoferować swojego klienta wielu europejskim klubom, w tym Chelsea, Bayernowi Monachium czy Atletico Madryt. Jednak żaden z klubów nie wyraził chęci pozyskania Cristiano Ronaldo.

Dlatego agent Portugalczyka próbuje na kolejnym froncie. Tym razem możliwość zatrudnienia Cristiano Ronaldo miało otrzymać Napoli. Transfer oczywiście wydaje się mało prawdopodobny, ale nie niemożliwy. Media podkreślają, że po nieudanej próbie pozyskania Paulo Dybali, Azzurri wciąż mają pewne środki przeznaczone na transfery.

Manchester United ponoć byłby skłonny rozważyć wypożyczenie, jednak sporym problemem pozostają zarobki Ronaldo. Zespół z Kampanii nie jest w stanie pokryć pensji Portugalczyka w całości, natomiast Czerwone Diabły nie chcą dokładać do interesu. Sytuacja wydaje się więc patowa. Ponadto nie jest też do końca jasne stanowisko samego Napoli w tej sprawie.

Zobacz również: Patowa sytuacja Milanu. Transfery zawisły w próżni

Komentarze