Media: Ronaldo chce w Turynie zawodnika Czerwonych Diabłów

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Juventus, który po raz ósmy z rzędu został mistrzem Włoch, już teraz myśli o kolejnych wzmocnieniach składu na następny sezon. Jednym z celów Starej Damy ma być Juan Mata, którego w turyńskim zespole bardzo chciałby zobaczyć Cristiano Ronaldo.

Czytaj dalej…

Hiszpański pomocnik aktualnie występuje w Manchesterze United, z którym związał się w 2014 roku. Jego umowa ważna jest jednak tylko do czerwca 2019, co wykorzystać chcą włodarze Starej Damy.

Juventus poszukuje bowiem wzmocnień w środku polu, gdyż to właśnie ta formacja była najczęściej krytykowana i obarczana za porażkę w Lidze Mistrzów. Hiszpana w składzie włoskiego zespołu bardzo chętnie chciałby zobaczyć przede wszystkim Cristiano Ronaldo, który miał przekazać włodarzom Starej Damy, że byłby on doskonałym uzupełnieniem pomocy.

Juan Mata znajduje się również na celowniku Barcelony. Spekuluje się jednak, że Mistrz Włoch mógłby finansowo przebić ofertę Dumy Katalonii i zaoferować mu wyższe zarobki.

Warto podkreślić, że Juventus pozyskała już za darmo z Premier League Aarona Ramseya. Walijczyk przeniesie się do Turynu latem 2019 roku z londyńskiego Arsenalu.

Komentarze