Media: Pogba zgodził się na propozycję Juventusu

Paul Pogba
Paul Pogba fot. Grzegorz Wajda

Według doniesień La Gazzetta dello Sport Paul Pogba miał dać włodarzom Juventusu zielone światło w sprawie potencjalnego powrotu do Serie A.

Czytaj dalej…

Według włoskich dziennikarzy zarząd Starej Damy czekał na zgodę Francuza, aby rozpocząć kolejną turę negocjacji z Manchesterem United. Problemem może być jednak cena zawodnika.

Czerwone Diabły żądają bowiem za Pogbę 150 milionów euro. Juventus nie chce jednak płacić takiej kwoty i planuje włączyć do wymiany któregoś ze swoich piłkarzy. Wiele mówi się o tym, że do Premier League mógłby przenieść się João Cancelo, którym włodarze Manchesteru United są zainteresowani.

W tym miejscu warte podkreślić, że zawodnikiem zainteresowany jest także Real Madryt. Królewscy wzięli się za odświeżanie swojego składu, a efektem tego są już transfery m.in. Edena Hazarda, Luki Jovicia czy Ferlanda Mendy’ego.

Przypomnijmy, że Paul Pogba występował już w Juventusie w latach 2012-2016. Ze Starą Damą wygrał m.in. cztery mistrzostwa Serie A, a także grał w finale Ligi Mistrzów.

Komentarze