Media: Milik na wylocie z Napoli

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Mateusz Porzucek

Według doniesień CalcioMercato.com władze SSC Napoli zawiesiły rozmowy w sprawie nowego kontraktu dla Arkadiusza Milika. Niewykluczone zatem, że reprezentant Polski zimą będzie musiał zmienić barwy klubowe.

Czytaj dalej…

Wychowanek Rozwoju Katowice, chociaż w poprzednim sezonie imponował skutecznością na włoskich boiskach, to w tym rozczarowuje. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, to po meczu z KRC Genk w Lidze Mistrzów cierpliwość do postawy Milika mieli stracić działacze Azzurrich, którzy mają poważnie brać pod uwagę sprzedaż piłkarza zimą.

Od momentu, gdy do ekipy z Kampanii trafił Fernando Llorente, to właśnie Hiszpan stał się kluczowym napastnikiem w drużynie Carlo Ancelottiego, tworząc duet snajperów wraz z Driesem Mertensem. Tym samym z rolą rezerwowego musi się godzić reprezentant Polski.

CalcioMercato wskazuje, że nowym klubem Milika mógłby zostać Inter Mediolan, który już od dłuższego czasu wyraża zainteresowanie polskim napastnikiem. Teraz miałoby ono być jeszcze większe, mając na uwadze to, że z Interu do Paris Saint-Germain trafił latem Mauro Icardi.

Komentarze