Media: Milenković może odejść za 15 mln euro

Nikola Milenkovic
Nikola Milenkovic PressFocus

Serwis Calciomercato.com informuje, że Fiorentina zaakceptuje ofertę za Nikolę Milenkovicia w wysokości 15 milionów euro plus bonusy. Serbskim defensorem poważnie zainteresowany jest Juventus oraz Inter Mediolan.

  • Milenković bliski transferu do Juventusu lub Interu
  • Obrońca został wyceniony na 15 mln euro
  • Serb musi jednak poczekać na sprzedaż De Ligta lub Skriniara

Milenković bliski zmiany klubu. Juventus i Inter w grze

Tym razem letnie mercato bardziej niż kiedykolwiek indziej należy do defensorów. Na transferowej karuzeli cały czas pojawia się De Ligt, Skriniar, Bremer, Koulibaly czy właśnie Milenković.

Milan Skriniar jest bliski odejścia z Interu do Paris Saint-Germain. Słowakowi pozostał tylko rok kontraktu w Mediolanie, a media uważają, że zgodził się na warunki umowy proponowanej przez zespół z Paryża. Porozumienie muszą już tylko osiągnąć oba kluby.

Podobnie jest w przypadku de Ligta, który chce opuścić Juventus. Holender najpewniej dołączy do Bayernu Mochium.

Te transfery spowodują, że i Inter i Juventus zwrócą się w kierunku Nikoli Milenkovicia z Fiorentiny. O kontaktach obu klubów z przedstawicielami piłkarza media informują już od dłuższego czasu. Sam zawodnik jest chętny do zmiany barw klubowych. Według Calciomercato.com wystarczy oferta 15 milionów euro plus bonusy, aby kupić Serba. To może być doskonała okazja, by za nieduże pieniądze wzmocnić defensywę. Można się spodziewać, że klub, który pierwszy sprzeda swojego defensora szybciej złoży ofertę za piłkarza z Florencji.

Zobacz również: Juventus oficjalnie ogłosił wielki powrót!

Komentarze