Media: Milan może zdecydować się na Mandzukicia

Mario Mandzukić
Mario Mandzukić fot. Grzegorz Wajda

Cały czas nierozstrzygnięta pozostaje przyszłość Mario Mandzukicia. Włoskie środki masowego przekazu sugerują, że jeśli AC Milan nie dojdzie do porozumienia ze Zlatanem Ibrahimoviciem, to właśnie Chorwat dołączy zimą do ekipy z miasta mody.

Czytaj dalej…

Tuttosport podaje na swoim łamach, że szwedzki napastnik oczekuje zbyt dużych pieniędzy od klubu z Lombardii. W związku z tym bardzo możliwe, że sternicy Rossonerich odpuszczą temat pozyskania Ibrahimovicia, decydując się na pozyskania Mandzukicia.

Odnotujmy, że zawodnik Juventusu FC został odstawiony na boczny tor przez Maurizio Sarriego. Chorwat nie tylko nie znalazł się w kadrze mistrzów Włoch na fazę grupową Ligi Mistrzów, ale także nie znajduje uznania w oczach szkoleniowca Starej Damy na spotkania ligowe.

Warto też zaznaczyć, że Mandzukić, aby utrzymać dobrą dyspozycję, trenuje indywidualnie w ośrodku treningowym Starej Damy, nie będąc jednak od trzech miesięcy w rytmie meczowym. Właśnie ten czynnik ma sprawić, że Manchester United prawdopodobnie rozmyśli się z byłego reprezentanta Chorwacji.

Tajemnicą Poliszynela jest, że klub z Piemontu oczekuje za swojego zawodnika 12 milionów euro. Mandzukić dołączył do Juve w 2015 roku z Atletico Madryt, notując w szeregach Starej Damy 162 spotkania, w których zdobył 44 bramki.

Komentarze