Media: Manolas na pięć lat w Napoli

Kostas Manolas
Kostas Manolas fot. Razvan Pasarica / Sport Pictures

La Gazzetta dello Sport sugeruje, że w ciągu najbliższego tygodnia powinien zostać sfinalizowany temat transferu Kostasa Manolasa z AS Romy do SSC Napoli. Klub z  Kampanii ma zapłacić za piłkarz 36 milionów euro, oferując mu pięcioletnią umowę.

Czytaj dalej…

Według doniesień Nicolo Schiry z popularnego włoskiego dziennika sportowego Manolas ma zarabiać w Napoli rocznie cztery miliony euro. Wkrótce ma dojść do spotkania agenta zawodnika z władzami Azzurrich ws. finalizacji transakcji.

Znany włoski dziennikarz sportowy dodaje, że Napoli ma zamknąć temat przeprowadzki reprezentanta Grecji, wykładając na transakcję gotówkę. Tym samym nie mam tematu przenosin Amadou Diawary do ekipy z Wiecznego Miasta w zamian.

Warto odnotować, że ewentualny transfer Manolas do teamu z południa Włoch można traktować w kategorii niespodzianki, biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej zainteresowanie piłkarzem wyrażały takie kluby jak: Arsenal FC, Man Utd, czy Juventus FC.

Grecki obrońca trafił do Romy w 2014 roku z Olympiakosu, kosztując 15 milionów euro. W koszulce Giallorissich zawodnik zaliczył 206 meczów.

Komentarze