Media: Mandzukić zdecydowany na przeprowadzkę do Man Utd

Mario Mandzukić
Mario Mandzukić fot. Grzegorz Wajda

Według doniesień włoskich mediów Mario Madzukić podjął już decyzję w sprawie swojej przyszłość, chcąc przenieść się z Juventusu FC do Manchesteru United. Chorwat miałby już w grudniu wybrać się na Wyspy Brytyjskie, aby rozpocząć przygotowania do życia w Premier League.

Czytaj dalej…

Powyższe doniesienia pojawiły się na łamach Tuttosport, chociaż trzeba pamiętać, że według informacji CalcioMercato.com zawodnik znajduje się też na celowniku Tottenhamu Hotspur i West Hamu United. Dyrektor sportowy Starej Damyw osobie Fabio Paraticiego aktualnie przebywa w Londynie, gdzie ma rozmawiać na temat ewentualnego transferu piłkarza.

Przypomnijmy, że od momentu, gdy trenerem Juventusu został Maurizio Sarri, to Mandzukić został odstawiony na boczny tor. W związku z tym zawodnik zaczął poważnie zastanawiać się nad swoją przyszłością w klubie z Piemontu. Przesądzone wydaje się, że piłkarz zimą zmieni pracodawcę.

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie Mandzukić wystąpił w 25 ligowych spotkaniach Juve notując w nich dziewięć trafień.

Komentarze