Media: Lazio rozważa pozyskanie Jamesa lub Andersona

James Rodriguez
James Rodriguez fot. Grzegorz Wajda

W związku z tym, że David Silva ostatecznie nie zasili szeregów SS Lazio, a związał swoją przyszłość z Realem Sociedad San Sebastian, to najnowsze doniesienia włoskich mediów wskazują, że na celowniku klubu z Wiecznego Miasta znalazł się James Rodriguez. Kolumbijczyk nie jest jednak jedynym kandydatem do gry w szeregach rzymian.

Czytaj dalej…

Innym pretendentem do wzmocnienia Lazio jest Felipe Anderson, który w przeszłości był już zawodnikiem teamu z Wiecznego Miasta. Brazylijczyk zresztą pozostawił po sobie w błękitnej części stolicy Włoch pozytywne wspomnienie.

Orły wystrychnięci na dudka szukają alternatyw

Odnotujmy, że Hiszpan David Silva był w ostatnim czasie głównym celem Lazio. Zawodnik miał trafić do ekipy z Serie A na zasadzie wolnego transferu, podpisując z rzymianami umowę na trzy lata. Były reprezentant Hiszpanii ostatecznie zdecydował się jednak na powrót do swojego rodzinnego kraju, wiążąc swoją przyszłość z ekipą z Kraju Basków.

La Gazzetta dello Sport twierdzi natomiast, że decydenci klubu z Rzymu poważnie biorą pod uwagę złożenie propozycji powrotu do Lazio Felipe Andersonowi, który aktualnie jest zawodnikiem West Hamu United. Z kolei CalcioMercato.com donosi, że stołeczny klub może spróbować zatrudnić reprezentanta Kolumbii w osobie Jamesa Rodrigueza, który ma kontrakt ważny z Realem Madryt.

Przedstawiciel Serie A planuje wzmocnić swoją siłę ofensywną, na co wpływ ma mieć możliwość gry w Lidze Mistrzów, gdzie Lazio znów będzie miało okazję rywalizować po wielu latach nieobecności.

Komentarze