Media: Lazaro może wrócić do Herthy

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

Skrzydłowy Interu Mediolan w osobie Valentina Lazaro w trakcie zimowej sesji transferowej może wrócić do Herthy BSC, czytamy na łamach TuttoMercatoWeb. Przypomnijmy, że zawodnik trafił do ekipy z miasta mody latem, kosztując 22 miliony euro. Jak na razie zawodnik zaliczył jednak tylko 41 minut na boisku w koszulce Nerazzurrich.

Czytaj dalej…

Popularny włoski serwis piłkarski sugeruje, że Inter może wypożyczyć Lazaro do teamu ze stolicy Niemiec. Sam zawodnik cały czas jednak analizuje tego typu rozwiązanie. 23-latek ostatnio udzielił zresztą ciekawej wypowiedzi dla mediów.

– Muszę pokazać trenerowi, że mogę grać dobrze i być pomocny drużynie. Jeśli tego dokonam, nie będzie możliwości, aby mnie pominął – zakomunikował Austriak w rozmowie Laola1.

– To zrozumiałem, że każdemu zawodnikowi zależy na grze. Ja też jestem ambitny. Nie mogę się doczekać, kiedy dostanę szansę na pokazanie swoich możliwości, co może pozwolić i poprawić moją obecną sytuację – mówił Lazaro.

Przypomnijmy, że ofensywnie usposobiony zawodnik ma kontrakt ważny z przedstawiciele Serie A do końca czerwca 2023 roku.

Komentarze