Media: Juventus poświęci Dybalę, aby pozyskać Neymara

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Plotki transferowe odnośnie przenosin Neymara do Juventusu nabierają rozpędu, zaś hiszpańskie media informują, że Stara Dama może w ramach wymiany za Brazylijczyka zaproponować francuskiemu klubowi Paulo Dybalę.

Czytaj dalej…

Wydawało się, że Brazylijczykowi najbliżej jest do Barcelony, w której miał okazję grać w latach 2013-2017. Kolejne media twierdzą jednak, że do walki o zawodnika włączył się Juventus.

Stara Dama ma wykorzystać fakt, że włodarze Paris Saint-Germain zainteresowani są usługami Paulo Dybali i są gotowy zaoferować zawodnika klubowi z Ligue 1. Dzięki temu Juventus mógłby zmniejszy cenę za Neymara i sprawić, że ten z pozoru nierealny transfer może stać się rzeczywistością.

Hiszpański program telewizyjny El Chiringuito twierdzi, że Argentyńczyk również byłby skłonny do zmiany środowiska, a rozmowy w tej sprawie mają rozpocząć się lada dzień.

Przypomnijmy, że Neymar przeniósł się do Paryża za rekordową kwotę 222 milionów euro. Z kolei Paulo Dybala, który ze Starą Damą związał się w 2015 roku, wyceniany jest przez portal Transfermarkt na 85 milionów euro.

Komentarze