Media: Juventus chce trzech piłkarzy z Premier League

Son Heung-min
Son Heung-min fot. Grzegorz Wajda

Zimowe okno transferowe zbliża się dużymi krokami. Tymczasem według informacji Tuttosport na celowniku klubu z Piemontu znajduje się kilku ciekawych piłkarzy występujących na co dzień w Premier League.

Czytaj dalej…

Nie od dzisiaj wiadomo, że Juventus chciałby w styczniowym mercato pozyskać Christiana Eriksena z Tottenhamu Hotspur. Jak się jednak okazuje, nie jest to jedyny piłkarz Kogutów, będący na celowniku Juve. W szeregach Starej Damy mile widziany byłby również Son Heung-min.

Tymczasem z Liverpoolu FC sternicy Juventusu chętni ściągnęliby do siebie Momo Salaha. Egipcjanin ma jednak podobnie jak Koreańczyk Son długoterminową umowę z klubem. Dodajmy, że Salah ma kontrakt ważny z The Reds do końca czerwca 2023 roku. Tak samo długą umowę ze swoim obecnym pracodawcą ma reprezentant Korei Południowej.

W każdym razie możliwe jest pozyskanie przez turyński klubu Duńczyka Eriksena. O tym, że Juventus jest zdeterminowany, aby pozyskać zawodnika, może świadczyć fakt, że w trakcie ostatniej potyczki Liverpoolu z The Spurs na trybunach Anfield Road obecni byli przedstawiciele mistrzów Włoch, aby na żywo widzieć zawodnika w akcji.

Komentarze