Media: Juve oczekuje 10 mln euro za Mandzukicia

Mario Mandzukić
Mario Mandzukić fot. Grzegorz Wajda

Według najnowszych doniesień mediów Mario Mandzukić w styczniu zmieni barwy klubowe. Chorwat podobno już zawarł ustną umowę z Manchesterem United. Chociaż warto zaznaczyć, że Juventus FC oczekuje za swojego zawodnika 10 milionów euro.

Czytaj dalej…

Mandzukić nie znajduje się w planach Maurizio Sarriego na trwający sezon. Reprezentant Chorwacji nie tylko nie otrzymuje okazji do gry, ale nie znalazł się również w kadrze mistrzów Włoch na rozgrywki Ligi Mistrzów.

Prasa na Półwyspie Apenińskim zdążyła już publikować wiadomości związane z tym, że Mandzukić odrzucił oferty klubów z MLS. Napastnik jest zdeterminowany, aby grać w jednej z pięciu najpopularniejszych europejskich lig.

Nie jest tajemnicą, że wzmocnień w ofensywie potrzebuje Manchester United, który po rozstaniu z Romelu Lukaku i Alexism Sanchezes, nie znalazł ich następców. Wiadomo też, że od dłuższego czasu na radarze Czerwonych Diabłów, jest Mandzukić.

Sunday Express podał już, że Chorwat doszedł już do porozumienia w sprawie swojej przeprowadzki z decydentami Man Utd. Warto jednak zaznaczyć, że działacze Starej Damy oczekują za swojego zawodnika 10 milionów euro. Jest to i tak kwota mniejsza, bo jeszcze latem klub z Piemontu liczył na 15 milionów euro z tytułu ewentualnego transferu.

Komentarze