Media: Inter obniża swoje wymagania za Skriniara

Piłkarze Interu Mediolan
Piłkarze Interu Mediolan fot. Grzegorz Wajda

Milan Skriniar wciąż nie może być pewny swojej przyszłości. Zawodnik cały czas łączony jest z transferem do Tottenhamu Hostpur. Chociaż dyrektor sportowy Interu Mediolan Piero Ausilio przekonywał, że do transakcji z udziałem piłkarza nie dojdzie, to nutkę niepewności wlał w serca kibiców mediolańskiej drużyny trener Antonio Conte, który dał do zrozumienia, że sam nie wie, co da przyszłość w kontekście reprezentanta Słowacji.

Czytaj dalej…

Milan Skriniar broni barw teamu z miasta mody od 2017 roku. Zawodnik dołączył do Interu z UC Sampdorii za 34 miliony euro.

– Milan to dla mnie wciąż zawodnik, który jest częścią naszej drużyny. Dlaczego nie zagrał z Fiorentiną? To była techniczna decyzja, aby postawić na Danilo D’Amrosio. Przed nami wiele spotkań, ale Skriniar to na pewno piłkarz, z którego będę chciał korzystać – mówił opiekun Nerazzurrich w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– Nie wiem, co się stanie, jeśli otrzymamy ws. zawodnika atrakcyjną ofertę. Znamy sytuację finansową, w której się znaleźliśmy, więc jesteśmy otwarci na wszelkie rozwiązania – kontynuował Conte.

Według informacji The Sun sternicy Nerazzurrich obniżyli swoje oczekiwania względem zawodnika do 45 milionów funtów (49,3 miliona euro), a niewykluczone, że niebawem ta suma wyniesie jeszcze mniej, bo 35 milionów funtów (38,4 miliona euro). Wpływ na to ma mieć sytuacja związana z tym, że Inter ma plan, aby pozyskać N’Golo Kante z Chelsea FC.

Dodajmy, że jak na razie klub ze stolicy Anglii był gotowy zaproponować przedstawicielowi Serie A za słowackiego defensora 27,4 miliona funtów (30 milionów euro). Ponadto w ramach rozliczenia do mediolańskiej drużyny mieliby trafić także konkretni zawodnicy.

Komentarze