Media: Genoa odrzuciła ofertę Młotów ws. Piątka

Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek fot. Grzegorz Wajda

SportItalia podała na swoich łamach, że CFC Genoa odrzuciła ofertę West Hamu United ws. pozyskania Krzysztofa Piątka. Tym samym wciąż faworytem w wyścigu po byłego napastnika Cracovii pozostaje AC Milan.

Czytaj dalej…

23-letni piłkarz to rewelacja tego sezonu w lidze włoskiej. Piątek, licząc wszystkie rozgrywki, zdobył 19 bramek w 21 spotkaniach.

Według najnowszych doniesień mediów władze Młotów zaoferowały 35 mln euro klubowi z Ligurii za reprezentanta Polski, ale Genoa odrzuciła tę propozycję.

Ostatnio pojawiły się głosy, że przedstawiciel Serie A oczekuje za swojego zawodnika przynajmniej 40 mln euro. Ponadto sternicy Rossoblu liczą na 5-6 mln euro w formie bonusów.

Na temat przyszłości polskiego piłkarza głos zabrał dyrektor sportowy Genoi. –  Czekamy cały czas na oferty w sprawie Piątka. Jak na razie nikt się do nas nie zgłosił w sprawie ewentualnego transferu. Milan jest świadomy tego, że nie chcemy sprzedać go już teraz. Chcielibyśmy zatrzymać Piątka u siebie przynajmniej do czerwca – mówił Giorgio Perinetti.

– Naszą intencją nie jest sprzedawanie zawodnika w trakcie trwającego okna transferowego. Jeśli jednak trafi do nas atrakcyjna oferta, to jesteśmy gotowi na rozmowy – zaznaczył.

Komentarze