Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek fot. Grzegorz Wajda

Media: Genoa odrzuciła ofertę Młotów ws. Piątka

SportItalia podała na swoich łamach, że CFC Genoa odrzuciła ofertę West Hamu United ws. pozyskania Krzysztofa Piątka. Tym samym wciąż faworytem w wyścigu po byłego napastnika Cracovii pozostaje AC Milan.

Czytaj dalej…

23-letni piłkarz to rewelacja tego sezonu w lidze włoskiej. Piątek, licząc wszystkie rozgrywki, zdobył 19 bramek w 21 spotkaniach.

Według najnowszych doniesień mediów władze Młotów zaoferowały 35 mln euro klubowi z Ligurii za reprezentanta Polski, ale Genoa odrzuciła tę propozycję.

Ostatnio pojawiły się głosy, że przedstawiciel Serie A oczekuje za swojego zawodnika przynajmniej 40 mln euro. Ponadto sternicy Rossoblu liczą na 5-6 mln euro w formie bonusów.

Na temat przyszłości polskiego piłkarza głos zabrał dyrektor sportowy Genoi. –  Czekamy cały czas na oferty w sprawie Piątka. Jak na razie nikt się do nas nie zgłosił w sprawie ewentualnego transferu. Milan jest świadomy tego, że nie chcemy sprzedać go już teraz. Chcielibyśmy zatrzymać Piątka u siebie przynajmniej do czerwca – mówił Giorgio Perinetti.

– Naszą intencją nie jest sprzedawanie zawodnika w trakcie trwającego okna transferowego. Jeśli jednak trafi do nas atrakcyjna oferta, to jesteśmy gotowi na rozmowy – zaznaczył.

Komentarze