Media: Cztery kluby zgłosiły się do Juve ws. Keana

Moise Kean
Moise Kean fot. Grzegorz Wajda

Arsenal FC, Sevilla FC, Everton i Borussia Dortmund kontaktowały się z Juventusem FC ws. ewentualnego pozyskania Moise Keana. Klub z Piemontu oczekuje za swojego piłkarza 30 milionów euro.

Czytaj dalej…

Informacje na temat zainteresowania reprezentantem Włoch ze strony kilku europejskich klubów podały Sky Sport Italia, Spod Mediaset, czy SportItalia. Bianconeri są podobno gotowi na sprzedanie Keana, ale przy spełnieniu kilku warunków.

Juventus przede wszystkim chce zapewnić sobie możliwość odzyskania zawodnika. Tym samym mistrz Włoch chce w umowie z ewentualnym przyszłym klubem zawodnika zawrzeć podobną klauzulę, którą wykorzystała FC Barcelona przy sprzedaży Gerarada Deulofeu, czy Real Madryt w przypadku Alvaro Moraty.

Nie jest tajemnicą, że turyńska ekipa wiąże z piłkarzem duże nadzieje, ale nie chce też marnować jego talentu, chcąc dać mu szanse na regularne występy w innym klubie. Kolejka chętnych jest długa, a według Daily Mail ostatnimi, którzy dołączyli do wyścigu po Keana są przedstawiciele Kanonierów.

Komentarze