Media: Cuadrado w Juve prawym obrońcą

Juan Cuadrado
Juan Cuadrado fot. Grzegorz Wajda

Wygląda na to, że coraz bardziej prawdopodobne jest, że w nowym sezonie barw Juventusu FC nadal bronić będzie Juan Cuadrado. Kolumbijczyk w ekipie Maurizio Sarriego ma pełnić rolę następcy Mattii De Sciligio na prawej stronie defensywy.

Czytaj dalej…

Tego lata działacze mistrzów Włoch zdążyli już sprzedać Leonardo Spinazzolę, z kolei Luca Pellegrini lada moment powinien dołączyć do Cagliari Calcio. Taki stan rzeczy sprawia, że raczej spokojny o swoją przyszłość w klubie z Piemontu powinien być Cuadrado.

Reprezentant Kolumbii w Juve dowodzonym przez Massimiliano Allegriego zaliczył sześćspotkań na prawej stronie defensywy, notując w nich cztery asysty. Cuadrado zatem nieźle czuje się w tej roli.

Warto też odnotować, to o czym już informowaliśmy na swoich łamach, że kolumbijski piłkarz może niebawem przedłużyć swój kontrakt z Juventusem.

Nowa umowa miałaby zostać przedłużona do końca czerwca 2021 roku, z kolei warunki finansowe miałby pozostać na tym samym poziomie, na którym są. Cuadrado miałby zatem rocznie inkasować cztery miliony euro.

Komentarze