Media: Bonucci wykluczony ze składu Juventusu

Leonardo Bonucci
Leonardo Bonucci IMAGO / ABACAPRESS

Włoscy dziennikarze z Fabrizio Romano na czele zgodnie informują, że Leaonardo Bonucci został wykluczony ze składu Juventusu. Włoski obrońca będzie musiał sobie teraz poszukać nowego klubu.

  • Bonucci nie jest już częścią planów Juventusu
  • 36-latek został wykluczony ze składy Starej Damy
  • Kontrakt Włocha wygasa za rok, ale zostanie sprzedany już teraz

Bonucci musi poszukać nowego klubu

Od pewnego czasu pojawiały się sugestie we włoskiej prasie, że Leonardo Bonucci może tego lata opuścić Juventus. Wszystko wskazuje na to, że te spekulacje potwierdzą się, ponieważ w zespole Starej Damy nie ma już miejsca dla reprezentanta Włoch.

Fabrizio Romano donosi, że Leonardo Bonucci został wykluczony ze składu Juventusu. 36-latek nie jest już częścią planów Bianconerich i zostanie sprzedany. Włoch zostanie umieszony na liście transferowej i będzie szukał nowego klubu.

Według mediów Bonucci ma oferty z Arabii Saudyjskiej oraz MLS, ale nie jest zainteresowany wyjazdem poza Europę. Włoch marzy o występie na przyszłorocznym EURO i chciałby przygotować się do turnieju na Starym Kontynencie. Obecnie obrońcą zainteresowanie wykazuje między innymi Sampdoria czy Newcastle United. W tym momencie jednak trudno przewidzieć, jak potoczą się jego dalsze losy.

Zobacz również: Milan potwierdził długo wyczekiwany transfer. Amerykanin trafił pod skrzydła Stefano Piolego

Komentarze