Media: Bakayoko ukarany finansowo

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Karą w wysokości 90 tysięcy euro ukarany został Tiemoue Bakayoko, co jest następstwem spóźnienia zawodnika o godzinę na trening, donoszą włoskie media. Tym samym jeszcze przed powrotem do Chelsea FC z wypożyczenia do ekipy z Lombardii zawodnik będzie musiał uregulować należność finansową względem Rossonerich.

Czytaj dalej…

Według informacji Sport Mediaset piłkarz mediolańskiej drużyny starał się tłumaczyć swoje spóźnienie brakiem paliwa w samochodzie, co skomplikowało mu drogę do klubowej bazy. Niemniej przedstawiciele władz Milanu nie okazali litości względem zawodnika.

Warto zaznaczyć, że Bakayoko już od dłuższego czasu pracował na karę finansową ze strony klubu z miasta mody. Po raz pierwszy zawodnik zaszedł skórę klubowym decydentom, gdy w kontrowersyjny sposób celebrował zwycięstwo w meczu ligowym z Lazio Rzym, prezentując w ironiczny sposób koszulkę Francesco Acerbiego.

Odnotujmy, że piłkarze Milanu zostali ostatnio skoszarowani w ośrodku treningowym Milanello, gdzie ekipa z miasta mody przygotowuje się do potyczki z Bologną FC w ramach 35. kolejki włoskiej ekstraklasy.

Komentarze