McKennie znów kontuzjowany. Wielki pech Amerykanina

Weston McKennie
Weston McKennie PressFocus

Weston McKennie nie dokończył sobotniego treningu Juventusu. Pomocnik Starej Damy odniósł kolejną kontuzję, która może wykluczyć go z gry na jakiś czas.

  • McKennie odniósł kolejną kontuzję
  • Tym razem Amerykanin podczas treningu zwichnął lewy bark
  • Obecnie nie wiadomo, jak długa przerwa w grze czeka pomocnika Juventusu

McKennie znów odpocznie od gry

Juventus na zakończenie obozu przygotowawczego w Stanach Zjednoczonych przygotowywał się do spotkania z Realem Madryt, które zakończyło się porażką bianconerich 0:2. Podczas porannego treningu ponownie kontuzjowany został Weston McKennie. Uraz wykluczył Amerykanina z gry przeciwko Królewskim.

McKennie wracał do zdrowia po poważnej kontuzji stopy, który wykluczyła go z gry na kilka miesięcy. Pomocnik doznał złamania kości śródstopia w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Villarreal, przez co przegapił końcówkę sezonu.

Gracz wrócił do pełni sił i wraz z resztą drużyny przygotowywał się do nowej kampanii. Jednak tournee po Stanach Zjednoczonych Amerykanin nie będzie zbyt dobrze wspominał. Podczas jednego z ostatnich treningów gracz zwichnął lewy bark. McKennie natychmiast znalazł się pod opieką sztabu medycznego Juventusu, jednak w najbliższym czasie czeka go kolejna przerwa w grze.

Obecnie nie wiadomo, jak długo McKennie będzie musiał odpocząć od futbolu. Jego stan będzie ściśle monitorowany po powrocie zespołu do Włoch.

Juventus podczas torunee po Stanach Zjednoczonych pokonał Guadalajarę, zremisował z Barceloną i przegrał z Realem Madryt. Stara Dama 7 sierpnia rozegra ostatni przedsezonowy sparing z Atletico Madryt, który odbędzie się w Izraelu. Bianconeri nowy sezon rozpoczną 15 sierpnia pojedynkiem z Sassuolo.

Zobacz również: Milan finalizuje transfer ofensywnego pomocnika

Komentarze

Na temat “McKennie znów kontuzjowany. Wielki pech Amerykanina