McKennie wrócił do treningów

Weston McKennie
Weston McKennie PressFocus

Juventus oficjalnie poinformował dziś, że Weston McKennie wrócił do treningów z reszta drużyny. Reprezentant Stanów Zjednoczonych wraca do gry po ponad dwumiesięcznej przerwie.

  • McKennie wrócił do treningów po wyleczeniu kontuzji
  • Reprezentant USA był kontuzjowany od lutego, gdy złamał kość śródstopia w meczu z Villarreal
  • Pomocnik ma szansę wystąpić w ostatnim meczu ligowym tego sezonu

Dobra wiadomość dla Juventusu

23-latek nie trenował z zespołem od lutego, kiedy doznał złożonego złamania drugiej i trzeciej kości śródstopia lewej stopy w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Villarreal w Hiszpanii.

– Weston McKennie ukończył całą sesję treningową z grupą – napisano w oświadczeniu na oficjalnej stronie klubowej Juventusu.

Media zastanawiają się, czy McKennie wystąpi w ostatnim meczu ligowym tego sezonu, w którym Stara Dama zmierzy się z Fiorentiną. Spotkanie zaplanowane zostało na najbliższą sobotę. Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 20:45.

Bianconeri sezon zakończą na czwartym miejscu w Serie A. Zbliżający się pojedynek z zespołem z Florencji nie ma dla nich już żadnego znaczenia z perspektywy układu tabeli. To dobry moment, aby McKennie zasmakował rywalizacji na ligowych boiskach po wyleczeniu poważnej kontuzji.

Zobacz również: Juventus przed metamorfozą. Czego chce Allegri, a na co liczy klub?

Komentarze