McKennie kluczem do transferu Zaniolo do Juventusu?

Nicolo Zaniolo
Nicolo Zaniolo PressFocus

Nicolo Zaniolo wyrasta na główny transferowy cel Juventusu na letnie okno transferowe. Kluczowa w tej kwestii może być również osoba Westona McKennie’go, którego Stara Dama może być zmuszona sprzedaż, aby pozwolić sobie na pozyskanie reprezentanta Włoch.

  • Juventus zamierza powalczyć latem o sprowadzenie do zespołu Nicoli Zaniolo
  • Piłkarz Romy od dawna jest obserwowany przez przedstawicieli Starej Damy, którzy uważają go za idealnego kandydata do wzmocnienia drużyny
  • Miejsce Zaniolo w drużynie Juventusu mógłby zrobić Weston McKennie

Zaniolo głównym celem Juventusu

22-letni pomocnik Romy od dłuższego czasu znajduje się na celowniku Juventusu, który w przeszłości już kilkakrotnie pytał o jego dostępność. Jak informuje Tuttosport, Stara Dama interesowała się nim jeszcze za czasów jego występów w Entelli, ale wówczas piłkarz wybrał ofertę Interu Mediolan.

Piłkarz pozostał jednak pod obserwacją przedstawicieli Starej Damy, a zainteresowanie jego osobą jest coraz większe. Według włoskich mediów latem Juventus może podjąć kolejną próbę sprowadzenia go na Allianz Stadium, ale musi spełnić dwa warunki. Pierwszym jest zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów, a drugim sprzedaż jednego ze swoich pomocników. Najczęściej w tym kontekście wymieniany jest Weston McKennie.

Pozyskaniem reprezentanta Stanów Zjednoczonych zainteresowanych jest kilka klubów Premier League, dlatego też Juventus nie powinien mieć z tym większych problemów. Niewykluczone również, że Stara Dama zaoferowałaby 23-letniego piłkarza Romie w ramach rozliczenia za ewentualny transfer Zaniolo. 

Zobacz także: Juve ma nowy plan na De Ligta

Komentarze