Mbappe rozbudził nadzieje kibiców włoskiego klubu

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe PressFocus

Kylian Mbappe na wczorajszej gali FIFA The Best został zapytany przez włoskich dziennikarzy o możliwość przejścia do Serie A. Francuz odpowiedział, że jeśli kiedyś trafi do Italii, to w grę wchodzi tylko transfer do Milanu, do którego gwiazdor ma sentyment z czasów dzieciństwa.

  • Kylian Mbappe po raz kolejny przypomniał, że kibicuje Milanowi
  • Napastnik w dzieciństwie oglądał dużo spotkań Rossonerich
  • 24-latek przyznał, że to jedyny klub z Włoch, do którego może trafić

Kylian Mbappe w przyszłości zagra w Milanie?

Wczorajszego wieczoru odbyła się kolejna gala FIFA The Best. Na imprezie zorganizowanej w Paryżu pojawił się między innymi Kylian Mbappe, który zamienił kilka słów z włoskimi dziennikarzami. Gwiazdor Paris Saint-Germain stwierdził, że jeżeli kiedyś przeniesie się na Półwysep Apeniński, to jego wyborem z pewnością będzie Milan.

Jeśli trafię kiedyś do Serie A, to w grę wchodzi tylko transfer do Milanu – krótko skwitował Kylian Mbappe, który ma sentyment do Rossonerich z czasów dzieciństwa.

Moja więź z Milanem jest szczególna. Kiedy byłem dzieckiem, miałem włoską nianię i spędzałem dużo czasu z jej rodziną, która kibicowała Rossonerim. Dzięki nim także dopingowałem Milanowi i oglądałem dużo meczów tego zespołu – mówił Francuz kilka miesięcy temu w rozmowie z dziennikiem “MARCA”.

66-krotny reprezentant Francji od kilku lat jest poważnie łączony z przeprowadzką do Realu Madryt i wydaje się, że to właśnie stolica Hiszpanii będzie jego następnym przystankiem w karierze, o ile odejdzie z PSG. Niewykluczone, że 24-latek w dalszej przyszłości przywdzieje także koszulkę Rossonerich, co byłoby piękną historią, patrząc na dzieciństwo napastnika.

Kylian Mbappe pozostaje w fenomenalnej formie – w 29 meczach trwającego sezonu zdobył 29 bramek i zaliczył 7 asyst. Wicemistrz świata jest wyceniany na 180 milionów euro.

Komentarze