Mayorga wycofała pozew o gwałt przeciw Ronaldo?

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Alexander Vilf / Sputnik/ Hepta / Sport Pictu

Bloomberg donosi na swoich łamach, że zarzuty na tle seksualnym skierowane w kierunku Cristiano Ronaldo przez Kathryn Mayorgę zostały odrzucone. Oskarżycielka Portugalczyka w zeszłym miesiącu w sądzie w stanie Nevada w Las Vegas wycofała dobrowolnie pozew o gwałt.

Czytaj dalej…

34-latka we wrześniu minionego roku złożyła zeznania na policji w Las Vegas, że została zaatakowana na tle seksualnym przez reprezentanta Portugalii w jednym z apartamentów hotelowych w 2009 roku. Tymczasem w 2010 roku miała zawrzeć porozumienie z Ronaldo, aby nie upubliczniać tych faktów, za co miała otrzymać 375 tysięcy dolarów.

Policja w Nevadzie przystąpiła do ponownego rozpatrzenia sprawy dotyczącej ewentualnego gwałtu na Mayordze. W styczniu tego roku policja w Las Vegas wydała nakaz uzyskania kodu DNA od Ronaldo, aby móc sprawdzić, czy pasuje on do tego z sukienki 34-latki.

Powyższy stan rzeczy przyczynił się do tego, że akcje Juve na giełdzie spadły o 15 procent, a 33-latek przestał być twarzą gry z serii EA Sport FIFA 2019.

Dodajmy, że portugalski piłkarz w swoim pierwszym sezonie we Włoszesz zdobył 28 bramek, notując również 13 asyst w koszulce Starej Damy.

Komentarze