Matuidi i Matri rzutem na taśmę zasilą Inter?

Blaise Matuidi
Blaise Matuidi fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Blaise Matuidi jeszcze w trakcie letniej sesji transferowej może pożegnać Juventus FC. Francuz może zasilić szeregi Interu Mediolany, który być w ostatnich dniach mercato pozyska również Alessandro Matriego.

Czytaj dalej…

La Gazzetta dello Sport donosi, że Matuidi może dołączyć do ekipy Antonio Conte, bo pojawiły się kłopoty przy ewentualnym pozyskaniu Arturo Vidala z FC Barcelony.

Tymczasem wiadomo nie od dzisiaj, że Juventus jest zmuszony uszczuplić nieco swoją kadrą. Podawaliśmy już dzisiaj komunikat, że jednym z tych zawodników Starej Damy, który nie może być pewny swojej przyszłości w Juve, jest Emre Can. Wygląda na to, że nieznana jest też przyszłość francuskiego pomocnika.

Przypomnijmy, że Matuidi trafił do Juve latem 2017 roku z inicjatywy Beppe Marotty, gdy ten pracował jeszcze w klubie z Turynu. W kontekście Włocha Matriego kuszące dla działaczy Czarno-niebieskich jest to, że zawodnik nie będzie drogi, biorącpod uwagę to, że nie jest podstawowym piłkarzem Neroverdich.

Matri grał już w ekipie Conte, gdy ten prowadził Juventus. W latach 2011-2013 zawodnik zaliczył 31 trafień dla Bianconerich, mając swój udział przy dwóch mistrzostwach Włoch turyńskiej ekipy.

Komentarze