Kluczowy zawodnik zostaje w Lazio. Podpisze nową długoletnią umowę

Mattia Zaccagni
Mattia Zaccagni IMAGO / Gruppo LiveMedia

Lazio wkrótce będzie mogło się pochwalić, że doszło do porozumienia z Mattią Zaccagnim. Otóż włoski skrzydłowy przystał na warunki klubu w sprawie kontraktu. Nowa umowa 28-latka będzie obowiązywała przez pięć najbliższych lat – informuje Nicolo Schira.

  • Lazio doszło do porozumienia z Mattią Zaccagnim w sprawie umowy
  • Nowy kontrakt Włocha z klubem będzie obowiązywał przez pięć najbliższych lat
  • Zarobki zawodnika będą wynosiły trzy miliony euro rocznie

Mattia Zaccagni przedłuży kontrakt z Lazio

Jak wynika z informacji przekazanych za pośrednictwem mediów społecznościowych przez Nicolo Schirę, Lazio porozumiało się z Mattią Zaccagnim w sprawie kontraktu. Włoski skrzydłowy lada moment podpisze klubem nową pięcioletnią umowę. Zarobki 28-latka będą sięgały trzech milionów euro rocznie.

Włoskie media tuż po zakończeniu sezonu sugerowały, że Mattia Zaccagni może opuścić Lazio. Jednak głos w tej sprawie zabrał sam ojciec zawodnika, który jasno przekazał, że “Biancocelesti” są domem jego syna. Tak więc lada moment 28-latek przedłuży swój pobyt w stołecznym klubie.

Mattia Zaccagni trafił do Lazio latem 2021 roku. Koszt jego transferu z Hellasu Verona wyniósł niewiele ponad siedem milionów euro. Włoch w tym czasie rozegrał w koszulce Lazio łącznie 81 spotkań, w których zdobył 15 bramek oraz zanotował 17 asyst.

Sprawdź także: Kolejne wzmocnienie Milanu w drodze. Finalizacja jeszcze w tym tygodniu

Komentarze