Lazio chce zabezpieczyć przyszłość gwiazdy

Mattia Zaccagni
Mattia Zaccagni Pressfocus

Lazio Rzym rozgrywa znakomity sezon, jednak myśli już o przyszłej kampanii. W tym celu stara się zatrzymać w klubie największe gwiazdy. Il Messaggero donosi, że klub rozpoczął negocjacje kontraktowe z Mattią Zaccagnim.

  • Mattia Zaccagni jest obecnie drugim najlepszym, po Ciro Immobile strzelcem Lazio Rzym
  • Klub chciałby przedłużyć z utalentowanym Włochem umowę
  • Zawodnik liczy na znaczną podwyżkę zarobków

Lazio pracuje nad umową dla Zaccagniego

Kibice Lazio Rzym mają w tym sezonie wiele powodów do zadowolenia. Orły walczą o wicemistrzostwo kraju i są na najlepszej drodze, by po dwóch latach nieobecności powrócić do rozgrywek Ligi Mistrzów. 

Architektów sukcesów drużyny jest wielu, jednak jednym z głównych jest Mattia Zaccagni. Skrzydłowy notuje znakomite liczby i jest drugim po Ciro Immobile najlepszym strzelcem drużyny. Nic więc dziwnego, że działacze Lazio pracują już nad zatrzymaniem go w klubie na dłużej. 

Dziennikarze Il Messaggero przekazali, że Orły są zdecydowane na przedłużenie umowy z Włochem. Aktualny kontrakt wygasa w czerwcu 2025 roku. Przede wszystkim podwyższeniu mają ulec zarobki piłkarza, który aktualnie inkasuje 1.8 miliona euro za sezon. Zależy mu, żeby nowa umowa gwarantowała mu roczną pensję w wysokości 3 milionów euro.

Komentarze