Skrzydłowy Napoli na celowniku czołowego klubu Serie A

Matteo Politano
Matteo Politano IMAGO / NurPhoto

Według doniesień Nicolo Schiry, Matteo Politano znalazł się w kręgu zainteresowań Lazio. 29-latek pochodzi Rzymu, ale pierwsze swoje piłkarskie kroki stawiał w akademii Romy. Jego transfer do “Biancocelestich” wywołałby sporo kontrowersji wśród fanów obu stołecznych zespołów.

  • Matteo Politano latem może zmienić barwy klubowe
  • Skrzydłowy Napoli znalazł się na celowniku Lazio
  • 29-latek swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Romie

Matteo Politano w kręgu zainteresowań Lazio

Jest spora szansa, że od przyszłego sezonu będziemy oglądali Matteo Politano w barwach innego zespołu. Jak bowiem informuje Nicolo Schira za pośrednictwem swojego Twittera, skrzydłowy Napoli znalazł się w kręgu zainteresowań Lazio. Na ten moment jednak włoskich dziennikarz nie podaje więcej szczegółów.

Matteo Politano urodził się w Rzymie i pierwsze piłkarskie kroki stawiał w akademii Romy. W barwach seniorskiej zespołu “Giallorossich” ostatecznie nie zadebiutował. Jednak z pewnością jego transfer do Lazio wywołałby sporo zamieszania wśród fanów obu stołecznych zespołów.

10-krotny reprezentant Włoch w minionej kampanii rozegrał 37 spotkań w koszulce Napoli. W tym czasie udało mu się czterokrotnie wpisać na listę strzelców oraz zanotować tyle samo asyst. Matteo Politano jest wyceniany przez portal “Transfermarkt” na 15 milionów euro.

Sprawdź także: Inter stoczy bój z Juventusem o szwedzkiego defensora

Komentarze