Matteo Guendouzi: bardzo chciałbym wygrać coś z Lazio

Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi IMAGO / Giuseppe Maffia

Matteo Guendouzi udzielił pierwszego dłuższego wywiadu po przeprowadzce do Lazio. Francuski pomocnik wyjaśnia jak przekonał go do transferu Maurizio Sarri oraz jakie wrażenie zrobił na nim klub. Całym wywiad z byłym zawodnikiem Arsenal jest dostępny na kanale “Lazio Style Channel”.

  • Matteo Guendouzi udzielił pierwszego dłuższego wywiadu po transferze do Lazio
  • Francuz wyjaśnił kto przekonał go do przeprowadzki
  • Opowiedział również jakie wrażenie zrobił na nim sam klub

Pierwsza rozmowa Matteo Guendouziego po transferze do Lazio

Matteo Guendouzi w letnim okienku transferowym zamienił Olympique Marsylię na Lazio. Francuz zdążył już zadebiutować nowych barwach, a do tego we wtorek ukazał się pierwszy z nim wywiad po przeprowadzce do stolicy Italii na kanale “Lazio Style Channel”.

Wybrałem Lazio przede wszystkim dlatego, że to duży klub z długą historią, zarówno we Włoszech, jak i w Europie. W przeszłości zdobywali trofea, a ja chciałem być częścią klubu, w którym mógłbym się dalej rozwijać i doskonalić. Bardzo chciałbym wygrać coś z Lazio – powiedział Guendouzi.

Podczas różnych spotkań, które odbyłem, klub wykazał prawdziwe zainteresowanie moją osobą i autentyczny projekt. Posiadanie tutaj tak wspaniałego trenera jak Sarri również skłoniło mnie do przyjścia, ponieważ poza aspektem osobistym podzielam jego filozofię piłkarską. Jestem pewien, że pomoże mi się rozwijać – kontynuował.

Zostałem ciepło przyjęty przez trenera, zespół i wszystkich, którzy pracują w klubie. Otrzymałem jasne wyjaśnienia, jak mam bronić, atakować i czego oczekuje ode mnie trener. To prawda, że ​​odbyłem dopiero kilka sesji treningowych, ale czuję się, jakbym był tu przez kilka sezonów – dodał francuski pomocnik.

Sprawdź także: Torino prowadzi rozmowy ws. kontraktu z kluczowym piłkarzem

Komentarze