Inter przedłuży kontrakt z defensorem

Matteo Darmian
Matteo Darmian PressFocus

Inter Mediolan jest zadowolony z postawy Matteo Darmiana i wkrótce przedłuży jego kontrakt. Na horyzoncie są również rozmowy z Alessandro Bastonim oraz Hakanem Calhanoglu.

  • Matteo Darmian zostanie w Interze Mediolan
  • Obrońca podpisze kontrakt do 30 czerwca 2024 roku
  • Aktualna umowa 33-latka wygasa po obecnym sezonie

Nowy kontrakt Matteo Darmiana

Zgodnie z najnowszymi informacjami Fabrizio Romano, Inter Mediolan pracuje nad sytuacją kontraktową swoich zawodników. Przedłużenie umowy z Milanem Skriniarem, który zbliża się do Paris Saint-Germain, będzie niezwykle trudne, ale rozmowy kontraktowe z Alessandro Bastonim oraz Hakanem Calhanoglu powinny zakończyć się sukcesem.

Na pewno nową umowę ze zdobywcą Superpucharu Italii parafuje natomiast Matteo Darmian, który ma związać się z “Nerazzurrimi” do 30 czerwca 2024 roku. Obecne porozumienie pomiędzy stronami wygasa po zakończeniu aktualnej kampanii.

36-krotny reprezentant Włoch występuje w barwach Interu Mediolan od października 2020 roku. Wychowanek Milanu przeniósł się wówczas na Stadio Giuseppe Meazzy za ponad 3 miliony euro z Parmy Calcio. Doświadczony defensor w swoim piłkarskim CV posiada także angielski Manchester United, Torino, Palermo czy Padovę.

Matteo Darmian w 20 meczach trwających rozgrywek zdobył 1 bramkę i zaliczył 2 asysty. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 4 miliony euro.

Komentarze