Stanowisko Juventusu niezmienne: Allegri ma pełne zaufanie klubu

Pavel Nedved
Pavel Nedved fot. PressFocus

Pomimo odpadnięcia z Ligi Mistrzów już na fazie grupowej Massimiliano Allegri pozostaje szkoleniowcem Juventusu. Stanowisko klubu potwierdził wiceprezes Pavel Nedved.

  • Juventus w fatalnym stylu zakończył swoją przygodę z Ligą Mistrzów
  • Massimiliano Allegri od początku sezonu mierzy się z ogromną krytyką
  • Pavel Nedved zapewnia, że posada Włocha nie jest zagrożona

Allegri może spać spokojnie

Po beznadziejnym poprzednim sezonie włodarze Juventusu mieli nadzieję, że obecna kampania okaże się zdecydowanie lepsza. Poczyniono konkretne wzmocnienia, bowiem do zespołu dołączyli między innymi Leandro Paredes, Gleison Bremer i Angel Di Maria. Na boisku nie wygląda to jednak odpowiednio, co doskonale widać po osiąganych wynikach.

Na konto Massimiliano Allegriego idzie przede wszystkim fatalna postawa w Lidze Mistrzów, gdzie “Stara Dama” straciła szanse na awans do fazy pucharowej. Pomimo kompromitującego wyniku posada trenera nie jest zagrożona, co po raz kolejny potwierdziło środowisko klubu. Tym razem głos zabrał wiceprezes Pavel Nedved.

Oceniamy wszystko, co mamy jeszcze do osiągnięcia, bo cele pozostają te same. Do sezonu pochodzimy z dużymi ambicjami, to muszą być dla nas normalne rzeczy. Oczywiście odpadnięcie z Ligi Mistrzów nie było łatwe do zniesienia, ale mamy wielu zawodników, którzy są niedostępni.

Nasze stanowisko się nie zmienia: Allegri ma pełne zaufanie klubu i samych zawodników. Myślę, że to normalne, że gdy nie przychodzą wyniki, pojawia się wiele nazwisk i wiele innych się pojawi, ale powtarzam, że nasze stanowisko się nie zmienia – mówi Nedved.

Nie ulega jednak wątpliwościom, że w przypadku kolejnych wpadek Allegri pożegna się z pracą w Turynie. Wśród potencjalnych następców media wymieniają głównie Antonio Conte.

Zobacz również: Ważna postać Milanu przedłuży umowę

Komentarze

Comments 3 comments

I w tej wannie cię tak mydlił i mydlikował, że musisz teraz zakładać konta i być kopią i podróbką Gargamella. Wiadomo nie od dziś, że kopie i podróbki są gorsze. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Salamader007 tylko Ty i założone przez Ciebie konta darek87 i podróbka Gargamella zaczynacie zdanie z małej litery. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀