Martinez opuści Inter? Agent gracza zabrał głos

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez fot. Grzegorz Wajda

Lautaro Martinez według angielskiego The Times przejdzie do Tottenhamu tego lata. Fanów Interu uspokajają włoskie media, które twierdzą, że nic nie jest jeszcze pewne.

  • Tottenham złożył ofertę za Lautaro Martineza
  • Włoskie media uspokajają jednak fanów Interu
  • Argentyńczyk jest szczęśliwy we Włoszech, o czym przekonuje agent zawodnika

Giganci rozkupują Inter

Niejeden fan Interu z pewnością zasmucił się gdy przeczytał informację, którą opublikował angielski The Times. Według niej Nerazzurri zaakceptowali propozycję Tottenhamu w wysokości 60 milionów funtów. Argentyńczyk grałby u boku Harry’ego Kane’a. Razem mieliby stworzyć duet, który pomógłby londyńczykom wrócić do ścisłej czołówki Premier League.

Przenosiny 23-latka na Wyspy Brytyjskie nie są jednak pewne, co potwierdzają włoskie media. Fabrizio Romano twierdzi, że Tottenham kilka dni temu zainicjował negocjacje z Interem. Kwota, która się pojawia to 70 milionów euro. Zainteresowanie Martinezem wyrażają także Arsenal i Atletico. Nerazzurri chcą jednak zatrzymać swojego napastnika.

Podobne informacje przekazał także Nicolo Schira. Twierdzi on, że Inter mógłby zastanowić się nad sprzedażą Martineza, gdyby do klubu wpłynęła propozycja opiewająca na 90 milionów euro. Dziennikarz ten przypomina także, że mediolańczycy deklarowali wcześniej, że Lukaku pozostanie w Serie A. Jako skończy się tak historia wszyscy wiemy. Decydujące zdanie będzie należeć do chińskich właścicieli Interu.

Ważne w tej sytuacji jest także zdanie agenta Martineza, czyli Alejandro Camano. Potwierdził on, że Tottenham kilka dni temu złożył ofertę za Argentyńczyka. Ten jednak jest szczęśliwy w Interze i we Włoszech. Jego intencją jest pozostanie tu gdzie jest. Ponadto 23-latek nigdy nie będzie walczył z mediolańczykami, by wymusić odejście.

Czytaj także: Inter porozumiał się z następcą Lukaku

Komentarze