Martinez o odrzuceniu oferty Barcelony: to była słuszna decyzja

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez PressFocus

Napastnik Interu Mediolan Lautaro Martinez uważa, że decyzja o pozostaniu w zespole Nerazzurrich była słuszna. Argentyńczyk potwierdził, że był bliski przejścia do Barcelony, o czym rozmawiał między innymi z Lionelem Messim.

Martinez o najbliższej przyszłości

– Jestem bardzo szczęśliwy w Interze i moja rodzina również jest tutaj szczęśliwa, więc nie myślę o niczym innym niż o pozostaniu tutaj – powiedział Lautaro Martinez. – Mój agent rozwiązuje różne szczegóły mojego kontraktu – dodał napastnik Interu Mediolan.

– Byłem blisko Barcelony, to prawda. Rozmawiałem o tym z Messim, ale ostatecznie zdecydowałem się zostać w Interze i była to słuszna decyzja – dodał argentyński napastnik.

Tytuł dla Interu

Pozostanie w Interze Mediolan pozwoliło Martinezowi świętować zdobycie mistrzowskiego tytułu – pierwszego dla klubu od 2010 roku.

– Ludziom bardzo na tym zależało i mogliśmy to poczuć, widząc ich wszystkich przed meczem z Sampdorią, oraz oczywiście radość po końcowym gwizdku w meczu Sassuolo – Atalanta. Zrobiliśmy to dla nich. Mieliśmy dużą przewagę nad rywalami, co pokazało, że wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę

– Rozmawialiśmy po odpadnięciu z Ligi Mistrzów i wiedzieliśmy, że musimy zdobyć Scudetto, bo to wszystko, co nam pozostało. Pracowaliśmy ciężko każdego dnia, analizowaliśmy mecze i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nam się to udało. Myślę, że najważniejszą bramkę w wyścigu o tytuł zdobył Christian Eriksen przeciwko Crotone, ponieważ naprawdę przełamał ten impas – dodał.

Komentarze