Martinez: Icardi sam musi sobie poradzić

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

Inter Mediolan przegrał w piątkowy wieczór z Cagliari Calcio w meczu toczonym na Sardegna Arena. Po zakończeniu zawodów na kilka zdań komentarza pozwolił sobie Lautaro Martinez, który przekonywał między innymi, że drużyna nie ma wpływu na powrót Mauro Icardiego do gry.

Czytaj dalej…

– Nie wygrywaliśmy, ale myślę, że graliśmy bardzo dobrze w drugiej połowie. Stworzyliśmy wiele okazji, a Alessio Cragno był znakomity w bramce dla Cagliari – mówił argentyński napastnik w rozmowie przed kamerą Sky Sport Italia.

– Kolejny raz straciliśmy punkty, co sprawia, że w kolejnych spotkaniach musimy dać z siebie więcej. Musimy popełniać mniej błędów – zaznaczył Martinez.

– Teraz przed nami starcie w ramach Ligi Europy z Eintrachtem Frankfurt i na tym się skupiamy. Te rozgrywki są dla nas bardzo ważne, więc dopiero po tym spotkaniu zaczniemy myśleć o kolejnym ligowym meczu – kontynuował zawodnik.

W piątkowy wieczór Inter po raz piąty w tym sezonie zagrał bez Argentyńczyka Icardiego. W związku z tym reporter Sky Sport Italia zapytał wprost napastnika Nerazzurrich, czy dla zespołu ważne jest, aby były kapitan drużyny wrócił do gry.

– Oczywiście, że Mauro jest dla nas ważny. W każdym razie nie możemy nic zrobić. On musi rozwiązać swoje kłopoty, nam natomiast pozostaje czekać i starać się wygrywać bez jego udziału – skwitował Martinez.

Komentarze