Martinez: Icardi może liczyć na nasze wsparcie

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

W ostatnim czasie lawina krytyki spadła na barki Mauro Icadiego. Tymczasem w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów Lautaro Martinez przekonywał, że były już kapitan Interu Mediolan cały czas może liczyć na wsparcie ze strony drużyny.

Czytaj dalej…

– Wtorek to dzień, w którym Mauro obchodził urodzony, więc z tego powodu życzymy mu wszystkiego, co najlepsze – powiedział zawodnik Nerazzurrich w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– Cieszymy się, że jest z nami i nadal będziemy go wspierać. Wszystko zależy od decyzji podjętych przez władze klubu, ale my wszyscy wiemy, że to dla nas ważny zawodnik. Będziemy go wspierać, aby mógł wrócić i grać z nami – dodał Martinez.

21-letni zawodnik może być jednak najbardziej zadowolony z braku Icardiego w kadrze Czarno-niebieskich, bo dzięki temu ma okazję do tego, aby wykazać się na boisku. To właśnie po trafieniu Martineza mediolańczycy wygrali z SK Rapidem Wiedeń.

– Jestem bardzo zadowolony z tego, co ostatnio ma miejsce w moim przypadku – mówił piłkarz.

– Chciałbym, aby moja dobra gra miała miejsce w kolejnych meczach. Nie myślę o liczbie bramek, które chcę zdobyć. Myślę tylko o treningu i dawaniu z siebie wszystkiego, próbując wykorzystać każdą grę, w której mam okazję do zaprezentowania swoich umiejętności – uzupełnił Argentyńczyk.

Komentarze