Marrotta chce Allegriego w Interze?

Massimiliano Allegri
Massimiliano Allegri fot. Grzegorz Wajda

Według informacji Tuttosport dyrektor generalny Interu Mediolan w osobie Beppe Marotty poważnie bierze pod uwagę zmianę trenera drużyny po zakończeniu sezonu. Podobno obecnie najwyżej stoją akcję Antonio Conte i Massimiliano Allegriego, sugeruje turyński dziennik.

Czytaj dalej…

Od dłuższego czasu we włoskich mediach pojawiają się głosy, że trwający sezon może być ostatnim dla Włocha Allegriego w szeregach Bianconerich. Nowym wyzwaniem dla doświadczonego i utytułowanego trenera miałaby być praca w Interze.

Nie wiadomo jednak, jak Allegri zostałby przyjęty w mediolańskiej ekipie, biorąc pod uwagę, że po pierwsze osiągał wiele sukcesów ze Starą Damą, a ponadto w przeszłości był też szkoleniowcem AC Milanu.

W związku z powyższym bardziej prawdopodobny scenariusz zakłada, że obecny trener Juve spróbuje swoich sił w innej lidze niż Serie A. Według medialnych doniesień Allegri może trafić do Realu Madryt lub Manchesteru United.

Tymczasem nie jest powiedziane, że Włoch w ekipie z Piemontu zostanie zastąpiony przez Zinedine’a Zidane’a. Coraz częściej słychać głosy, że do turyńskiej ekipy może wrócić były już menedżer Chelsea FC w osobie Conte, który jest też łączony z pracą w szeregach Nerazzurrich.

Komentarze