Marotta zapowiada transfery zimą

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

Dyrektor generalny Interu Mediolan Giuseppe Marotta zapowiedział, że Antonio Conte będzie mógł liczyć na wzmocnienia swojej drużyny w trakcie styczniowej sesji transferowej. – Jesteśmy przygotowani na to, aby wzmocnić zespół zimą – mówił działacz Nerazzurruch.

Czytaj dalej…

– Trener nie musi się martwić, gdy pojawią się trudności. Wiemy, że tak czasie się zdarza. W każdym razie z optymizmem wyczekujemy styczniowej sesji transferowej – mówił Marotta w rozmowie z Corriere dello Sport.

– Jesteśmy gotowi skorzystać z okazji, jaka daje zimowe mercato, aby wzmocnić drużynę, dzięki czemu będziemy mogli stać się jeszcze mocniejsi. Wzmocnienia mogą pozwolić nam odzwierciedlić nasze ambicje – zaznaczył Włoch.

– Cel jest jasny od początku sezonu, chcemy stworzyć zwycięski model oparty na solidnych fundamentach, co ma sprawić, że stopniowo będziemy robić kroki w kierunku sukcesów – kontynuował Marotta.

Przypomnijmy, że dzisiaj wieczorem mediolańczycy w delegacji zagrają z Brescią Calcio. W ligowej klasyfikacji Inter plasuje się aktualnie na drugiej pozycji, mając jeden punkt straty do Juventusu FC, który jutro zagra na swoim stadionie z Genoą CFC.

Komentarze