Marotta: Trudno będzie zatrzymać Persicia

Ivan Perisić
Ivan Perisić fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Ivan Perisić chce opuścić Inter Mediolan. Beppe Marotta, dyrektor wykonawczy Nerazzurrich powiedział, że klub nie otrzymał za niego jednak poważnej oferty.

Czytaj dalej…

Chorwata chce sprowadzić Arsenal. Według doniesień mediów, zawodnik ustalił już nawet warunki indywidualnego kontraktu z Kanonierami, którzy chcieliby go wypożyczyć do końca sezonu z opcją przeprowadzenia transferu definitywnego latem.

– Powtórzę, że trudno jest zatrzymać zawodnika, który nie chce u nas zostać. Jednak nie pojawiła się jeszcze poważna oferta, więc na razie nie podstaw do tego, aby odszedł – powiedział Majotta w rozmowie z serwisem Calciomercato.com.

– To od nas zależy jak rozwiążemy tę sytuację. Maiłem nadzieję na bardzo spokojne okienko transferowy. Kilka rzeczy toczy się jednak tak, że jest sporo niezadowolenia – przyznał.

Perisić w obecnym sezonie wystąpił w 25 meczach Interu we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich trzy gole i zanotował pięć asyst. Kontrakt 29-latka z klubem z San Siro obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Komentarze