Marotta o napastniku: Chce zostać w Interze

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku PressFocus

Przyszłość Romelu Lukaku ciągle nie jest jasna. Reprezentant Belgii obecnie przebywa w Mediolanie na wypożyczeniu z Chelsea, ale The Blues najprawdopodobniej będą chcieli się z nim rozstać. Czy w przyszłym sezonie rosły snajper znowu założy koszulkę Interu? O sytuacji 29-latka wypowiedział się Beppe Marotta.

  • Romelu Lukaku obecnie jest wypożyczony do Interu
  • Belg po zakończeniu sezonu wróci do Chelsea
  • Napastnik chętnie ponownie założy koszulkę ekipy z Mediolanu

Inter to przyszłość Lukaku?

Romelu Lukaku do końca tego sezonu reprezentuje barwy Interu na zasadzie wypożyczenia z Chelsea. W czerwcu Belg wraca do Londynu, ale do tej pory ma nadzieję, że pozna nieco więcej szczegółów dotyczących swojej przyszłości. 29-latek chętnie przedłuży współpracę z Nerazzurrimi, jednak aby tak się stało, obie strony muszą osiągnąć porozumienie w kwestii wykupu reprezentanta Czerwonych Diabłów, co wcale nie musi okazać się łatwe.

Na temat sytuacji Lukaku wypowiedział się Beppe Marottta, dyrektor generalny klubu z Mediolanu:

– Czy Lukaku zostanie w Interze? Na mówienie o tym teraz jest zbyt wcześnie. W tej chwili chcemy zakończyć sezon w najlepszy możliwy sposób. Dopiero wtedy będziemy mogli myśleć o planach dotyczących drużyn na przyszły rok. Piero Ausilio, dyrektor sportowy, wykonuje konkretną pracę, aby zidentyfikować graczy we właściwych rolach. Lukaku jest teraz graczem Chelsea i po zakończeniu rozgrywek wróci do Londynu. Potem otworzy się nowy rozdział i zobaczymy, co powinniśmy zrobić. Chce zostać, jest to życzenie, które wyrażał już kilka razy. Zobaczymy, czy uda się wynegocjować jego powrót do Interu.

Komentarze